Spełniać marzenia można w każdym wieku. Przeczytaj, jak się zdobywa Biegun Południowy!

  • Start
  • Strefa Ambasadora
  • Spełniać marzenia można w każdym wieku. Przeczytaj, jak się zdobywa Biegun Południowy!

Litozin Activ ® zrzesza ludzi, którzy wierzą w siebie, decydują o sobie, spełniają marzenia i rozwijają swoje pasje! Pragniemy Wam przedstawić Piotra Pustelnika, która swoją postawą oraz działaniem, jednocześnie staje się motywacją dla innych. Pokazuje, że wiek się nie liczy, gdy do zrealizowania są marzenia.

Świat wartości w górach jest prosty i przejrzysty dla każdego. Ale jest to absolut piękna i estetycznych doznań. Nie chcesz, nie jedziesz. Nie jedziesz, nie widzisz. Nie widzisz, nie przeżywasz. Wybór należy do ciebie.”

Piotr Pustelnik, 66 letni inżynier chemik, alpinista i himalaista, zdobywca Korony Himalajów i Karakorum.

Jako trzeci z polskich himalaistów (po Jerzym Kukuczce i Krzysztofie Wielickim[3]) zdobył wszystkie 14 szczytów liczących powyżej 8000 m n.p.m. Koronę zamknęło wejście na Annapurnę (8091 m n.p.m.).

Piotr Pustelnik jest twórcą projektu „Trzy Korony”, czyli pomysłu na zdobycie Korony Ziemi (drugie co do wysokości szczyty kontynentów) i Korony Himalajów i Karakorum.

W grudniu 2017 roku wyrusza na wyprawę, której celem jest trawers od wybrzeża Antarktydy do bieguna południowego. Wyprawa odbędzie się drogą lądową, bez wsparcia z zewnątrz, szlakiem Amundsena – Axel Heiberg Trail.

Aktualnie trwają przygotowania do wyprawy, kolejnym etapem będzie przygotowanie w północnych strefach arktycznych i wreszcie wyjazd na biegun. Wszystkie te elementy tworzą swoistą całość.

Litozin Activ ® jest oficjalnym partnerem wyprawy. A to oznacza, że przez ten okres czasu, możecie wraz z nami śledzić poczynania Piotra Pustelnika.

Nasz Ambasador przybliży nam swój świat. Zabierze w ryzykowną, ale jakże imponującą podróż.

Your goods are now in the shopping basket. To receive a discount you need to be logged in as a member
Log in i Become a Member