O Litozin

Czym jest Litozin®? Odpowiedź
Litozin® to unikalne suplementy diety na stawy oparte na skoncentrowanej formule, zawierające Rosenoid® – naturalny kompleks składników bioaktywnych wyizolowanych z dzikiej róży oraz witaminy C. W Polsce dostępne w sprzedaży są trzy warianty Litozin® Forte, Litozin® Kolagen oraz nowość - Litozin® Activ.

Wieloletni skandynawski projekt badawczy wraz z licznymi opublikowanymi badaniami naukowymi potwierdza, że proszek z dzikiej róży wchodzący w skład Litozin® pomaga w utrzymaniu zdrowych i elastycznych stawów oraz ich ruchomości.
Co znajduje się w składzie suplementu na stawy Litozin®? Odpowiedź
Litozin® jako jedyny produkt na rynku zawiera Rosenoid® – naturalny kompleks składników bioaktywnych wyizolowanych z dzikiej róży i witaminy C.

Litozin® Forte zawiera najwyższą dawkę Rosenoidu®. Najnowsze badanie przeprowadzone w 2014 roku wskazuje, ze u osób stosujących Litozin® Forte już po 12 tygodniach odnotowuje się wyraźną poprawę mobilności.

Litozin® Kolagen zawiera kolagen typu II, będący głównym typem kolagenu występującym w chrząstkach stawowych oraz Rosenoid® – naturalny kompleks składników aktywnych wyizolowanych z dzikiej róży i witaminy C oraz miedź.

Litozin® Activ zawiera ważne dla zdrowia stawów i mięśni składniki (witaminy z grupy B, magnez) oraz Rosenoid® – kompleks składników aktywnych wyizolowanych z dzikiej róży i witaminy C oraz miedź.
Co to jest Rosenoid®? Odpowiedź
Rosenoid® to naturalny kompleks bioaktywnych składników wyizolowanych z dzikiej róży (galaktolipodów, kwasów triterpenowych, karotenoidów, flawonoidów) i witaminy C, które są ze sobą ściśle powiązane. Wieloletni projekt badawczy przeprowadzony na oddziale Reumatologii w Szpitalu Uniwersyteckim w Kopenhadze oraz liczne opublikowane badania naukowe wykazały skuteczność działania proszku z dzikiej róży, który pomaga w utrzymaniu zdrowych i elastycznych stawów oraz ich ruchomości.
Jak działa Litozin®? Odpowiedź
Litozin® wspiera zdrowie stawów zwiększając ich mobilność . Suplement posiada potrójne działanie:

Regeneruje – zawarta w Litozin® witamina C wspomaga produkcję kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania chrząstki i sprzyja regeneracji chrząstki stawowej, której struktury mogą się zużywać w procesie ich fizjologicznego wykorzystywania

Chroni – witamina C pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym chroniąc przed uszkodzeniem DNA, białka i lipidy w tkankach (także w obrębie stawów).

Wspomaga elastyczność – dzika róża pomaga utrzymać zdrowe i elastyczne stawy.

Ponadto Litozin® Activ :

Wspiera mięśnie – magnez wspiera prawidłową pracę mięśni.

Zmniejsza zmęczenie – magnez i witamina C przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Wspomaga prawidłowy metabolizm energetyczny – przyczynia się do tego tiamina (B1), B6, witamina C i magnez.
Jak stosować Litozin®? Odpowiedź
Litozin® Forte – zaleca się przyjmowanie 3 kapsułek dziennie jednorazowo bądź w dowolnych odstępach czasu w ciągu dnia. Kapsułkę można popić wodą lub otworzyć i dodać proszek do jedzenia. Najlepiej przyjmować podczas posiłku.

Litozin® Kolagen – zaleca się przyjmowanie 1 tabletki dziennie popitej wodą. Najlepiej przyjmować podczas posiłku.

Litozin® Activ – zalecana porcja do spożycia: 1 tabletka dziennie, popić wodą. Najlepiej przyjmować podczas posiłku.
Dla kogo? Odpowiedź
Litozin® polecany jest osobom starszym, otyłym, prowadzącym tryb życia obciążający stawy i mięśnie, np. pracą fizyczną, a także osobom uprawiającym sport (niezależnie od intensywności czy częstotliwości wysiłku). Warto przyjmować go, by usprawnić działanie stawów oraz profilaktycznie, ponadto Litozin® wspiera mięśnie. Przyjmuj Litozin® jeżeli chcesz kompleksowo zadbać o swoje stawy, by zachować na długo ich sprawność i wesprzeć mięśnie.
Kiedy zobaczę efekty? Odpowiedź
Litozin® to bezpieczny dla zdrowia suplement diety. Może być przyjmowany tak długo, jak jest to potrzebne. Aby osiągnąć pełny efekt działania Litozin® zaleca się przyjmowanie preparatu nieprzerwanie przez co najmniej 2-3 miesiące. Badania przeprowadzone w 2014 roku wykazały, że u osób stosujących suplement na stawy Litozin® już po 12 tygodniach obserwuje się wyraźną poprawę mobilności.
Co to jest kolagen? Odpowiedź
Kolagen jest białkiem, które w dużych ilościach znajduje się w tkankach łącznych, stawach, kościach oraz mięśniach. Występuje wiele rodzajów kolagenu, ale głównym typem występującym w chrząstce stawowej jest kolagen typu II. To właśnie kolagen typu II jest składnikiem preparatu Litozin® Kolagen.
Dlaczego powinno stosować się Litozin®? Odpowiedź
Ból stawów jest dolegliwością związaną z wiekiem, zwiększoną wagą ciała i stylem życia. Dzięki zdobyczom medycyny żyjemy znacznie dłużej, niż kiedyś. Stawy nie są niestety do tego przystosowane. Z czasem chrząstka stawowa ulega uszkodzeniom i zużyciu. Na jej gorszy stan ma również wpływ uprawianie sportów obciążających stawy lub siedzący tryb życia. Litozin® jest suplementem, który pozytywnie wpływa na kondycję stawów, poprawia ich mobilność i pomaga zapobiegać naturalnemu zużyciu chrząstki stawowej. Ponadto Litozin® wspiera mięśnie, zmniejsza zmęczenie i wspomaga prawidłowy metabolizm energetyczny.
Jak kompleksowo zadbać o stawy? Odpowiedź
Ból stawów to jedna z najczęstszych dolegliwości związanych z niedostatkiem ruchu, siedzącym trybem życia, wiekiem lub zbytnim obciążeniem stawów.

Staw to połączenie dwóch kości pokrytych chrząstką stawową. W wyniku ruchu w stawie wewnętrzna część torebki stawowej tzw. błona maziowa wydziela płyn stawowy, który dodatkowo usprawnia poślizg, ale także odżywia chrząstkę stawową. Zdrowe stawy gwarantują płynne i bezbolesne poruszanie się kości względem siebie.

By zadbać o zdrowie stawów należy utrzymywać zdrową dietę i wybrać aktywność dostosowaną do możliwości organizmu. Osoba zaczynająca ćwiczyć powinna wprowadzać obciążenia stopniowo, by organizm miał szanse zaadaptować się do wysiłku. Osoby ćwiczące regularnie powinny zadbać o regenerację i suplementację, która dostarcza właściwe składniki odżywcze. Warto wybierać właściwe suplementy diety, zawierające składniki regenerujące, chroniące i wspomagające elastyczność stawów. Nie można zapominać o rozgrzewce, która zwiększa wytrzymałość mięśni oraz stawów przygotowując je do wysiłku.
Feedback
koszyk do sklepu


This website uses cookies to enhance your visit. More about cookies.
Your goods are now in the shopping basket. To receive a discount you need to be logged in as a member
Log in i Become a Member