O Litozin

Czym jest Litozin®? Odpowiedź
Litozin® to unikalne suplementy diety na stawy oparte na skoncentrowanej formule, zawierające Rosenoid® – naturalny kompleks składników bioaktywnych wyizolowanych z dzikiej róży oraz witaminy C. W Polsce dostępne w sprzedaży są trzy warianty Litozin® Forte, Litozin® Kolagen oraz nowość - Litozin® Activ.

Wieloletni skandynawski projekt badawczy wraz z licznymi opublikowanymi badaniami naukowymi potwierdza, że proszek z dzikiej róży wchodzący w skład Litozin® pomaga w utrzymaniu zdrowych i elastycznych stawów oraz ich ruchomości.
Co znajduje się w składzie suplementu na stawy Litozin®? Odpowiedź
Litozin® jako jedyny produkt na rynku zawiera Rosenoid® – naturalny kompleks składników bioaktywnych wyizolowanych z dzikiej róży i witaminy C.

Litozin® Forte zawiera najwyższą dawkę Rosenoidu®. Najnowsze badanie przeprowadzone w 2014 roku wskazuje, ze u osób stosujących Litozin® Forte już po 12 tygodniach odnotowuje się wyraźną poprawę mobilności.

Litozin® Kolagen zawiera kolagen typu II, będący głównym typem kolagenu występującym w chrząstkach stawowych oraz Rosenoid® – naturalny kompleks składników aktywnych wyizolowanych z dzikiej róży i witaminy C oraz miedź.

Litozin® Activ zawiera ważne dla zdrowia stawów i mięśni składniki (witaminy z grupy B, magnez) oraz Rosenoid® – kompleks składników aktywnych wyizolowanych z dzikiej róży i witaminy C oraz miedź.
Co to jest Rosenoid®? Odpowiedź
Rosenoid® to naturalny kompleks bioaktywnych składników wyizolowanych z dzikiej róży (galaktolipodów, kwasów triterpenowych, karotenoidów, flawonoidów) i witaminy C, które są ze sobą ściśle powiązane. Wieloletni projekt badawczy przeprowadzony na oddziale Reumatologii w Szpitalu Uniwersyteckim w Kopenhadze oraz liczne opublikowane badania naukowe wykazały skuteczność działania proszku z dzikiej róży, który pomaga w utrzymaniu zdrowych i elastycznych stawów oraz ich ruchomości.
Jak działa Litozin®? Odpowiedź
Litozin® wspiera zdrowie stawów zwiększając ich mobilność . Suplement posiada potrójne działanie:

Regeneruje – zawarta w Litozin® witamina C wspomaga produkcję kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania chrząstki i sprzyja regeneracji chrząstki stawowej, której struktury mogą się zużywać w procesie ich fizjologicznego wykorzystywania

Chroni – witamina C pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym chroniąc przed uszkodzeniem DNA, białka i lipidy w tkankach (także w obrębie stawów).

Wspomaga elastyczność – dzika róża pomaga utrzymać zdrowe i elastyczne stawy.

Ponadto Litozin® Activ :

Wspiera mięśnie – magnez wspiera prawidłową pracę mięśni.

Zmniejsza zmęczenie – magnez i witamina C przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Wspomaga prawidłowy metabolizm energetyczny – przyczynia się do tego tiamina (B1), B6, witamina C i magnez.
Jak stosować Litozin®? Odpowiedź
Litozin® Forte – zaleca się przyjmowanie 3 kapsułek dziennie jednorazowo bądź w dowolnych odstępach czasu w ciągu dnia. Kapsułkę można popić wodą lub otworzyć i dodać proszek do jedzenia. Najlepiej przyjmować podczas posiłku.

Litozin® Kolagen – zaleca się przyjmowanie 1 tabletki dziennie popitej wodą. Najlepiej przyjmować podczas posiłku.

Litozin® Activ – zalecana porcja do spożycia: 1 tabletka dziennie, popić wodą. Najlepiej przyjmować podczas posiłku.
Dla kogo? Odpowiedź
Litozin® polecany jest osobom starszym, otyłym, prowadzącym tryb życia obciążający stawy i mięśnie, np. pracą fizyczną, a także osobom uprawiającym sport (niezależnie od intensywności czy częstotliwości wysiłku). Warto przyjmować go, by usprawnić działanie stawów oraz profilaktycznie, ponadto Litozin® wspiera mięśnie. Przyjmuj Litozin® jeżeli chcesz kompleksowo zadbać o swoje stawy, by zachować na długo ich sprawność i wesprzeć mięśnie.
Kiedy zobaczę efekty? Odpowiedź
Litozin® to bezpieczny dla zdrowia suplement diety. Może być przyjmowany tak długo, jak jest to potrzebne. Aby osiągnąć pełny efekt działania Litozin® zaleca się przyjmowanie preparatu nieprzerwanie przez co najmniej 2-3 miesiące. Badania przeprowadzone w 2014 roku wykazały, że u osób stosujących suplement na stawy Litozin® już po 12 tygodniach obserwuje się wyraźną poprawę mobilności.
Co to jest kolagen? Odpowiedź
Kolagen jest białkiem, które w dużych ilościach znajduje się w tkankach łącznych, stawach, kościach oraz mięśniach. Występuje wiele rodzajów kolagenu, ale głównym typem występującym w chrząstce stawowej jest kolagen typu II. To właśnie kolagen typu II jest składnikiem preparatu Litozin® Kolagen.
Dlaczego powinno stosować się Litozin®? Odpowiedź
Ból stawów jest dolegliwością związaną z wiekiem, zwiększoną wagą ciała i stylem życia. Dzięki zdobyczom medycyny żyjemy znacznie dłużej, niż kiedyś. Stawy nie są niestety do tego przystosowane. Z czasem chrząstka stawowa ulega uszkodzeniom i zużyciu. Na jej gorszy stan ma również wpływ uprawianie sportów obciążających stawy lub siedzący tryb życia. Litozin® jest suplementem, który pozytywnie wpływa na kondycję stawów, poprawia ich mobilność i pomaga zapobiegać naturalnemu zużyciu chrząstki stawowej. Ponadto Litozin® wspiera mięśnie, zmniejsza zmęczenie i wspomaga prawidłowy metabolizm energetyczny.
Jak kompleksowo zadbać o stawy? Odpowiedź
Ból stawów to jedna z najczęstszych dolegliwości związanych z niedostatkiem ruchu, siedzącym trybem życia, wiekiem lub zbytnim obciążeniem stawów.

Staw to połączenie dwóch kości pokrytych chrząstką stawową. W wyniku ruchu w stawie wewnętrzna część torebki stawowej tzw. błona maziowa wydziela płyn stawowy, który dodatkowo usprawnia poślizg, ale także odżywia chrząstkę stawową. Zdrowe stawy gwarantują płynne i bezbolesne poruszanie się kości względem siebie.

By zadbać o zdrowie stawów należy utrzymywać zdrową dietę i wybrać aktywność dostosowaną do możliwości organizmu. Osoba zaczynająca ćwiczyć powinna wprowadzać obciążenia stopniowo, by organizm miał szanse zaadaptować się do wysiłku. Osoby ćwiczące regularnie powinny zadbać o regenerację i suplementację, która dostarcza właściwe składniki odżywcze. Warto wybierać właściwe suplementy diety, zawierające składniki regenerujące, chroniące i wspomagające elastyczność stawów. Nie można zapominać o rozgrzewce, która zwiększa wytrzymałość mięśni oraz stawów przygotowując je do wysiłku.
Your goods are now in the shopping basket. To receive a discount you need to be logged in as a member
Log in i Become a Member